odborný asistent/ka v oblasti dotací a veřejných zakázek

  • Bzenec

Pracovní místo ( odborný asistent/ka v oblasti dotací a veřejných zakázek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Zámecká 17, 696 81 Bzenec.
Požadujeme: VŠ vzdělání (alespoň bakalářský stupeň, možnost spolupracovat i se studenty magisterského stupně VŠ), ekonomický nebo právnický obor VŠ výhodou (ne podmínkou). Praxe v oblasti čerpání dotací nebo zadávání a administrace veřejných zakázek výhodou (ne podmínkou). Schopnost práce s textem - pokročilá schopnost psaného projevu, analytické myšlení. Pokročilá schopnost práce na PC - MS Office (word, excel, powerpoint). Zodpovědnost při práci s citlivými daty, pečlivost. Příjemné vystupování a prezentační schopnost. Trestní bezúhonnost. ŘP sk. B výhodou (ne podmínkou).
Nabízíme: pevnou pracovní dobu. Benefity - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, sick days. Práci v klidném prostředí. Vstřícnost a ochotu při postupném zaškolování. Práci v oboru s trvalou perspektivou. Spolupráce s klienty a zaměstnanci ze státní i podnikatelské sféry (obce, města, kraje, ministerstva, školy, neziskové organizace, podnikatelé, zemědělci…). Možnost vlastní seberealizace (s ohledem na studovaný obor, vlastnosti apod.). Doba nástupu: možno ihned dle domluvy. Pracovní poměr: HPP na dobu neurčitou, s postupným růstem mzdy dle míry zaškolení nebo DPP/DPČ pro studenty dokončující magisterský obor.
Výše mzdy: od 18 500 Kč hrubého pro začínající asistenty.
Požadavky pro zařazení do přijímacího řízení: v případě zájmu, zašlete, prosím, následující dokumenty: 1x CV (životopis), 1x Motivační dopis (co Vás na pracovní pozici zaujalo, případně doplňující informace o Vás), 1x odborný text (v rozsahu cca 1x A4 strany) na téma: Výhody a nevýhody České re