Chemik - Velinář junior

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Chemik - Velinář junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, 400 32 Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
obsluha automatizovaného DCS řídícího systému - praxe vítána
řízení technologického chemického procesu z velínu
zásahy do výrobního procesu dle provozně technologických parametrů
dálkové řízení expedice hotových výrobků a příjmu surovin
vedení záznamů operativně-technické evidence výroby
dohled nad kvalitou výrobků, odběrem vzorků a manipulací s odpady
koordinace činností ostatních pracovníků na svěřeném úseku
práce na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provoze

Požadujeme:
USO s maturitou v chemickém či strojním oboru
dobré rozhodovací schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
počítačovou znalost (Word, Excel)
časovou flexibilitu

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků
zkušební doba: 3 měsíce
dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem - vazba na MHD a vlak
čtvrtletně výplata odměn dle výsledků provozu
5 týdnů dovolené, závodní rekreace
možnost zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel
příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt: telefonicky si sjednat osobní schůzku a životopis s sebou.
Volné místo chemik - velinář junior pro lokalitu Ústí nad Labem.