Chemik - Velinář junior

Pracovní místo ( Chemik - Velinář junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, 400 32 Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
obsluha automatizovaného DCS řídícího systému - praxe vítána
řízení technologického chemického procesu z velínu
zásahy do výrobního procesu dle provozně technologických parametrů
dálkové řízení expedice hotových výrobků ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Výzkumný pracovník Poždujeme: ukončené studium v oblasti chemie,znalosti anorganické, analytické, fyzikální a organické chemie, praxe získaná v zahraničí, předchozí zkušenost s vývojem, výrobou nebo s testováním katalyzátorů je výhodou, znalost anglického jazyka na ...
RANIDO, s.r.o. Kralupy nad Vltavou, Inzerováno včera

mechanik měření a regulace (elektro) požadujeme praxi v chemickém průmyslu v oboru mechanik MaR (elektro) min. 5 let a vyhlášku 50, min. § 6-8. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem zaslat životopis. Volné místo mechanik měření a regulace (elektro) pro lokalitu Lovosice.
Glanzstoff - Bohemia s.r.o. Lovosice, Inzerováno před 2 dny

PROCESNÍ INŽENÝR| CHEMIE| ABSOLVENT Dokončil/a jsi vysokou školu s chemickým zaměřením? Hledáš uplatnění na Ústecku a rád/a bys využil/a své chemické znalosti? Pokud se domluvíš anglicky, tak pro tebe máme jedinečnou příležitost! Co budeš dělat? - budeš se podílet na nových i ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny