Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Správce pojistného kmene/ klientský poradce

Správce pojistného kmene/ klientský poradce

Odeslat

Pracovní náplň
Správce pojistného kmene/ klientský poradce - kompletní péče o stávající a nové klienty a
s tím spojená administrativa. Požadujeme ÚSO s maturitou, ŘP skupiny B, znalost práce na PC, ochotu učit se novým věcem.
VÝHODU mají ti, kdo jednali s klienty, nebo pracovali v pojišťovně, bance, stavební spořitelně. Vybudujte si úspěšnou kariéru u nás.
Zaměstnanecké výhody : dovolená, sick day, zdravotní péče, stavenky.
Volné místo správce pojistného kmene/ klientský poradce pro lokalitu Jablonec nad Nisou.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Správce pojistného kmene/ klientský poradce

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Ulice: Mírové náměstí 487
Město: Jablonec nad Nisou
PSČ: 466 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Jandíková
E-mail: mjandikova@koop.cz
Telefon: +420 483 315 102,605 237 287

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group