Technik počítačových systémů/správce sítě

  • Český Těšín

Pracovní místo ( Technik počítačových systémů/správce sítě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce

kompletní správa LAN sítí zákazníků
instalace a servis PC (MS Windows, hardware), včetně periferií.
servisní zásahy vzdáleně i v lokalitě zákazníků
technická podpora uživatelů
spoluúčast na technickém rozvoji produktů společnosti

Odborné a kvalifikační předpoklady

SŠ vzdělání technického směru
znalost LAN sítí
dobrá znalost MS Windows 7/10 na úrovni administrátora
dobrá znalost HW (PC, servery, periferie)
Řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní předpoklady
Schopnost pracovat v týmu
Pečlivost a zodpovědnost při řešení úkolů
Komunikativní schopnosti
Schopnost myslet v souvislostech

Uvítáme
Profesní praxe v oboru
Znalost anglického jazyka na úrovni čtení dokumentace
nalost MS Windows Server, Exchange, …
Zkušenosti ve skriptování a programování
Silný zájem o obor a další rozšiřování znalostí

Nabízíme
Různorodou práci v oboru IT
Hlavní pracovní poměr
Možnost odborného růstu
Mladý pracovní kolektiv
Přátelské pracovní prostředí
Motivující finanční ohodnocení
Volné místo technik počítačových systémů/správce sítě pro lokalitu Český Těšín.