produktový specialista pro občany

  • Boskovice

Pracovní místo ( produktový specialista pro občany ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: - realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti a nastavení jejich optimálního portfolia po případné konzultaci s analytikem společnosti + jednoduchá administrativní činnost.

POŽADUJEME: - dobré komunikační a obchodní dovednosti, min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, ŘP skupiny B

NABÍZÍME: prestižní práci ve společnosti se silným kapitálem, klientelu zajištěnou callcentrem společnosti, po zaškolení možnost svěření týmu obchodníků, nadprůměrné ohodnocení + odměny ze svěřeného týmu, zázemí centrální kanceláře nebo možnost home office, propracovaný školící systém pro nováčky, velký potenciál kariérního růstu díky rychlému rozvoji společnosti, pomoc analytického oddělení
Místo výkonu práce: Boskovice
Vhodné pro absolventy
V případě zájmu zašlete prosím strukturováný životopis na email : pracekolar@email.cz
Volné místo produktový specialista pro občany pro lokalitu Boskovice.