KRPA FORM, a.s.

Strojvedoucí ve výrobě sáčků

Odeslat

Pracovní náplň
STROJVEDOUCÍ VE VÝROBĚ SÁČKŮ - vyuč. výhodou
Volné místo strojvedoucí ve výrobě sáčků pro lokalitu Dolní Branná.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2019
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojvedoucí ve výrobě sáčků

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: KRPA FORM, a.s.
Ulice: 122
Město: Dolní Branná
PSČ: 543 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Novotný
Telefon: +420 499 405 642,606 631 130

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KRPA FORM, a.s.