KRPA FORM, a.s.

Strojvedoucí stroje pro výrobu tiskopisů

Odeslat

Pracovní náplň
STROJVEDOUCÍ STROJE PRO VÝROBU TISKOPISŮ - vyuč. v oboru ofsetový tisk, příp. strojírenství nebo elektro, SŠ vzdělání výhodou , nutná znalost práce na PC. Třísměnný nebo nepřetržitý provoz. Vhodné i pro osoby OZP.
Volné místo strojvedoucí stroje pro výrobu tiskopisů pro lokalitu Dolní Branná.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2019
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojvedoucí stroje pro výrobu tiskopisů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: KRPA FORM, a.s.
Ulice: 122
Město: Dolní Branná
PSČ: 543 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Libor Sahánek
Telefon: +420 499 405 626,606 675 012

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KRPA FORM, a.s.