ACCOUNTANT senior v kanceláři daňového poradce

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ACCOUNTANT senior v kanceláři daňového poradce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ACCOUNTANT junior v kanceláři daňového poradce - ÚSO
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
Nutným předpokladem je základní znalost obecného práva, výtečná znalost práce s výpočetní technikou a běžnými kancelářskými aplikacemi, výtečná znalost pravopisu, organizační a formulační schopnosti na vysoké úrovni. Znalost účetnictví a daňové evidence a praktické zkušenosti s aplikací zákona o dani z přidané hodnoty jsou podmínkou. Ochota k dalšímu vzdělávání je samozřejmostí. Kandidát musí být při plnění pracovních úkolů svědomitý, přesný, vytrvalý a pečlivý. Požadujeme vysoké pracovní nasazení a loajalitu. Nabízíme pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí, různorodou a zajímavou práci v dynamickém kolektivu a další sebevzdělávání a profesní růst.
- Nabízíme: stravenky, mimořádné odměny, sick days
- V případě zájmu nám zašlete životopis na e-mail: zamestnani@untax.cz
Volné místo accountant senior v kanceláři daňového poradce pro lokalitu Hradec Králové.