KONZULTANT/-KA ZÁKAZNICKÉ INFOLINKY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KONZULTANT/-KA ZÁKAZNICKÉ INFOLINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: odbavování příchozích hovorů na zákaznické lince pro důležitého partnera PPL, vyřizování požadavků zákazníků společnosti PPL, pouze pasivní telemarketing, stávající zákazníci volají na zákaznickou linku s požadavky, které konzultant pomáhá vyřešit.
6ti denní intenzivní školení, probíhá v rámci pracovní doby u nás na pobočce
Požadujeme: obchodního ducha, pečovatelský přístup, chuť do práce, znalost práce s PC
- Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc, velký prostor pro kariérní růst, firemní tarif na volání, motivační soutěže, neustálé týmové akce, odměna za dobrou docházku, odměna při pracovních a životních výročích, možnost volby poměru fixní a variabilní složky mzdy, firemní akce
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu michaela.sladkova@comdatagroup.com
Volné místo konzultant/-ka zákaznické infolinky pro lokalitu Hradec Králové.