Laboratorní technik

  • Karviná

Pracovní místo ( Laboratorní technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Provádí odběr vzorků a jejich vyhodnocování
Provádí zkoušky dle příslušných pracovních postupů

Požadavky:
SŠ vzdělání
Angličtina mírně pokročilá
Logické myšlení
PC na uživatelské úrovni-EXCEL,WORD(zaznamenávání výsledků)

Nabízíme:
Smlouvu v mezinárodní společnosti na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
Navíc dovolená za odpracované roky
Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
Příspěvek na dopravu
Víkendové směny hrazené zvýhodněnou sazbou
Příspěvek na dovolenou
Měsíční bonusy (docházkový bonus)
Roční bonus (13 plat) dle výkonu společnosti

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce na e-mailovou adresu
info@gscaltex-czech.com Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.
Volné místo laboratorní technik pro lokalitu Karviná.