Kuchař/ka nebo pomocný kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka nebo pomocný kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice - Polabiny.
Nástup možný od 18.9.2018 - jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc.
Požadujeme: zdravotní průkaz.
Místo je vhodné i pro absolventy SOU
Volné místo kuchař/ka nebo pomocný kuchař/ka pro lokalitu Pardubice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

kuchař/ka Pracoviště Motorest U RYBIČEK, Šternov Požadujeme praxi. Příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, první kontakt telefonicky. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Divišov.
Rybičky s.r.o. Divišov, Inzerováno včera

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - Pracovní poměr (popř. DPČ, DPP - dle domluvy), plný nebo zkrácený úvazek dle domluvy, turnusové služby - Požadujeme: min. základní vzdělání, pracovitost, pečlivost, čistotnost - Nabízíme: podnikové stravování - Pozice je ...
Triglaus Gastro Group s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno včera

Kuchař/ka Požadujeme: - kvalifikaci a praxi v oboru (znalost technologie přípravy pokrmů, znalost pravidel a norem v oblasti stravování) - schopnost uvařit cca 70 porcí (příprava snídaní, svačin, obědů a večeří) - znalost české kuchyně - dovednost i něco ...
Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy Libice nad Cidlinou, Inzerováno včera