mistr/ová výroby

  • Žarošice

Pracovní místo ( mistr/ová výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Žarošice 357. Pracovní náplň: plánování, řízení, koordinování činností výrobního střediska, vedení cca 20-ti zaměstnanců . Zodpovědnost za dodržování kvality. Zodpovědnost za včasné plnění termínů. Dohled nad plněním pravidel bezpečnosti práce. Dohled nad dodržováním správných pracovních postupů. Evidence docházky.
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, nejlépe technického směru, organizační schopnosti, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC, technické myšlení, spolehlivost, pečlivost a loajalitu, praxe v řízení zaměstnanců - výhodou, znalost systému CAD - výhodou.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou pracovní perspektivou, motivační finanční ohodnocení, jednosměnný provoz, stravování v areálu, příspěvek zaměstnavatele na stravování. Kontakt na tel. 602 549 798 od 8:00 do 15:00 hod, na mail: polesovsky@kellnercz.cz
Volné místo mistr/ová výroby pro lokalitu Žarošice.