Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

VRÁTNÝ/Á - BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE

Pracovní místo ( VRÁTNÝ/Á - BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Miniburza pro OZP/OZZ dne 3.12.2018 v 13:15 hod. - zasedací místnost č. 101 (Úřad práce v Českých Budějovicích)
Bezpečnostní agentura hledá pracovníky/ice na pozici vrátný/á - HPP i DPP, místo výkonu práce DK Metropol.
Požadavky: vzdělání nerozhoduje (výuční list výhodou), certifikát strážného ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Recepční (vrátná/ý) Praovní poměr na dobu určitou 1 ROK s možností prodloužení. 12ti hodinové směny, příplatek za směnný provoz. Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, příspěvek na stravování a penzijní připojištění. Kontakt: telefonicky, emailem. Volné místo ...
DĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE OPAŘANY Opařany, Inzerováno před 3 dny

STROJÍRENSKÝ KOVODĚLNÍK Kontakt telefonicky Po-Pá 14:00 - 16:00 hod Volné místo strojírenský kovodělník pro lokalitu Vráto.
VEBUS COM. s.r.o. Vráto, Inzerováno před 4 dny

Bezpečnostní pracovník,- ce / strážný Náplň práce: pěší obchůzky především v noci včetně čipování, zajištění chodu vrátnice, evidence návštěv, komunikace s klienty, denní a noční směny v uzamčeném průmyslovém objektu, obsluha elektronického zabezpečovacího zařízení nebo protipožární ...
WAKKENHAT SECURITY SERVICES, s.r.o. Pacov, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit