AGP PLUS SERVICE s.r.o.

VRÁTNÝ/Á - BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE

Odeslat

Pracovní náplň
Bezpečnostní agentura hledá pracovníky/ice na pozici vrátný/á - HPP i DPP, místo výkonu práce DK Metropol.
Požadavky: vzdělání nerozhoduje (výuční list výhodou), certifikát strážného výhodou (lze zajistit), určeno pro osoby se zdravotním postižením (OZP) nebo osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ)
Základní mzda 78,10 Kč/hod., stravenky v hodnotě 70,- Kč, 2 Kč/hod na ošatné, příplatky za so, ne a svátky
pracovní doba: 8 hod. popř. 12 hod. směny
V případě zájmu si telefonicky sjednejte schůzku (pondělí - pátek, 10 - 16 hod.).
Volné místo vrátný/á - bezpečnostní pracovník/ce pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VRÁTNÝ/Á - BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AGP PLUS SERVICE s.r.o.
Ulice: Senovážné nám. 248
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Sukdol, Hrdličková
Telefon: +420 733 643 630,703 384 357

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AGP PLUS SERVICE s.r.o.