SNĚŽNÍK, a.s.

KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Relax & sport resort Dolní Morava, Dolní Morava č.p. 46, 561 69 Králíky
Požadujeme:
- chuť na sobě pracovat
- zájem o obor
- týmového ducha
- zodpovědný přístup
- spolehlivost
- komunikativnost
- trestní bezúhonnost
- praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- profesionální zázemí
- perspektivní zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením s možností růstu
- vzdělávání a rozvoj
- práci v příjemném kolektivu a krásném prostředí horské přírody
- možnost zajištění ubytování
- zajímavé benefity v rámci resortu
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Dolní Morava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: SNĚŽNÍK, a.s.
Ulice: 46
Město: Dolní Morava
PSČ: 561 69

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavla Palánová
E-mail: palanova@dolnimorava.cz
Telefon: +420 734 173 728

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SNĚŽNÍK, a.s.