Ing. Kateřina HAJIČOVÁ

Pomocný kuchař

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Votice- Amerika, Starý svět
První konttakt osobně nebo telefonicky 8-15 hodin.
Volné místo pomocný kuchař pro lokalitu Votice.

Nabízíme
Nástup možný od: 13. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný kuchař

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Ing. Kateřina HAJIČOVÁ
Ulice: 9
Město: Votice
PSČ: 259 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michalela Křížová
Telefon: +420 720 596 565

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Kateřina HAJIČOVÁ