KŠ PREFA s.r.o.

truhlář

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky:
- vyučení v oboru
- zkušenosti s výrobou forem pro betonové prefa výrobky
- znalost technických výkresů výhodou
- výhodou: průkaz řidiče VZV, vazačský průkaz, jeřábnický průkaz
Náplň práce:
samostatné zhotovování, montáž, demontáž a údržba dřevěných konstrukcí, prvků a bednění.
Více na: https://ksprefa.cz/
Mzda od 105,- Kč/hod. až do 125,-Kč na hod. + až 30%osobní ohodnocení.
PP na rok s možností prodloužení. Způsob kontaktování zaměstnavatele: provozovna Štětí, Litoměřická 723, Jana Mesteková, každé úterý od 12:00 hod.do 14:30 hod. , e-mailem j.mestekova@ksprefa.cz, telefonicky od 8:00 - 16:00 hod.
Volné místo truhlář pro lokalitu Štětí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: truhlář

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: KŠ PREFA s.r.o.
Ulice: Litoměřická 723
Město: Štětí
PSČ: 411 08

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Zdvihal
E-mail: z.zdvihal@ksprefa.cz
Telefon: +420 737 256 824

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KŠ PREFA s.r.o.