GJW Praha spol. s r.o. TRAŤOVÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE

TRAŤOVÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE

Odeslat

Pracovní náplň
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: provádění prací při stavbě, údržbě, opravách a rekonstrukcích kolejí a dalších částí
- Požadujeme: min základní vzdělání, manuální zručnost, ochota učit se nové věci a dobrý zdravotní stav, ŘP sk. B - výhodou
- Nabízíme: hodinová mzda od 105 až 140,- Kč(po zapracování), stravenky, prémie, odměny
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem
- Kontaktní osoba: pí. Lenka Imramovská, tel. č.: 723 149 172, e-mail: lenka.imramovska@gjw-praha.cz
Volné místo traťový/-á dělník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TRAŤOVÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: GJW Praha spol. s r.o.
Ulice: Na Důchodě 1674
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Imramovská
E-mail: lenka.imramovska@gjw-praha.cz
Telefon: +420 723 149 172

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GJW Praha spol. s r.o.