TRAŤOVÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TRAŤOVÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: provádění prací při stavbě, údržbě, opravách a rekonstrukcích kolejí a dalších částí
- Požadujeme: min základní vzdělání, manuální zručnost, ochota učit se nové věci a dobrý zdravotní stav, ŘP sk. B - výhodou
- Nabízíme: hodinová mzda od 105 až 140,- Kč(po zapracování), stravenky, prémie, odměny
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem
- Kontaktní osoba: pí. Lenka Imramovská, tel. č.: 723 149 172, e-mail: lenka.imramovska@gjw-praha.cz
Volné místo traťový/-á dělník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.