ZÁVOZNÍK- Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( ZÁVOZNÍK- Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Volné místo pro závozník- žďár nad sázavou lokalitu Žďár nad Sázavou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Závozník Pracoviště: Olomoucký kraj. Nástup ihned nebo dohodou. Výpomoc řidičům při rozvozu nealko zboží firmy Pepsi Cola po Olomouckém kraji na HPP. Směny od pondělí do pátku od 6h, víkendy a svátky volné. V případě zájmu posílejte své životopisy POUZE na ...
Petra Macurová Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Řidič/ka sk. C Pozice: řidič/ka sk. C Vhodné pro OZP. Požadavky: řidičské oprávnění sk.C na auto do 7,5 tuny, se závozníkem. Nástup možný ihned. Mzda: 13 350,- Kč Pouze ranní směna po - pá. Kontakt: Nedošínská Anna, tel.: 739 434 613, e-mail: ...
KALNEX CZ s.r.o. Příbram, Inzerováno před 5 dny

Pomocný/á prodavač/ka Místo výkonu práce: Oblouková č.p. 376/56, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2 Náplň práce: Rozbalování zboží, skladování - doplňování zboží do regálu, kontrola lhůty použitelnost, utírání prachu na zboží a regálech. Pracovník může být vyslán na ...
Van Son Pham Děčín, Inzerováno před 5 dny