Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Skladoví expedienti

Pracovní místo ( Skladoví expedienti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Firma s dlouholetou tradicí STÍN KOVO s.r.o. příjme do svého kolektivu EXPEDIENTA/KU DO SKLADU
Pracovní pozice je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.
Požadujeme:
• základní znalost práce na PC
• samostatnost a aktivní přístup k práci
• cit pro pořádek a přehled
• chuť pracovat
Nabízíme Vám:
• práci ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

EXPEDIENTI (VYHRAZENO PRO OZP) A11 (VYHRAZENO PRO OZP) a:15/2/2019 Pracovní doba: - ranní směny, zkrácený 6hodinový úvazek - nepravidelná pracovní doba (střídání) - orientační rozsah pracovní doby od 7:00 do 13:30 hodin. Náplň práce: - telefonické kontaktování zákazníků a ...
Sodovkárna R. Sýkora s.r.o. Paskov, Inzerováno včera

Expedient/ka výdej jídel (pomocný kuchař/ka) Náplň práce: ohřev a výdej jídel Volné místo expedient/ka výdej jídel (pomocný kuchař/ka) pro lokalitu Otrokovice.
ARAMARK, s.r.o. Otrokovice, Inzerováno včera

Expedient knih - manipulant Pracoviště: U stadiónu č.p. 1205/10, Olomouc. Nástup možný ihned. Vyhrazeno pro OZP. Příprava expedice balíku knih. Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, dobrá znalost práce na PC. Začátek prac. doby v 8:00 hod. Své životopisy zasílejte POUZE na výše ...
GRF CZECH s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit