Ostraha administrativních a průmyslových objektů

  • Brno

Pracovní místo ( Ostraha administrativních a průmyslových objektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu volejte na číslo 725 677 254, 545 218 533 nebo posílejte životopis na asistentka@cbacorp.cz nebo zemek@cbacorp.cz
Místo výkonu práce: Brno- město (různé lokality)
Bezpečnostní agentura cba corporation a.s. přijímá pracovníky ostrahy do administrativních i průmyslových objektů v Brně. Jedná se o práci na HPP nebo DPP. Pozice je vhodná i pro OZP/OZZ.
Popis práce:
- zajištění ostrahy a ochrany majetku
- dodržování daných bezpečnostních předpisů
- pochůzková činnost
- dvousměnný nebo třísměnný provoz
- práce na HPP/DPP
Požadujeme:
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, zodpovědnost
- certifikát o profesní kvalifikaci možno získat u naší společnosti
- nástup co nejdříve
Nabízíme:
- mzda 80,-Kč/hod
- práce vhodná i pro invalidní důchodce
Volné místo ostraha administrativních a průmyslových objektů pro lokalitu Brno.