ThreatMark s.r.o.

Senior Python Developer

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem
Požadavky:
- Silná zkušenost s vývojem obecně
- Aktivní, pokročilá znalost angličtiny
- Silná zkušenost s programovacím jazykem Python
- Zkušenost s databázemi microservices, MariaDB, machine learning a dalšími
technologiemi CentOS, Docker, OpenStack, GitLab
Nabízíme: týden dovolené navíc
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo senior python developer pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Senior Python Developer

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - prodej a služby
Pozici nabízí: ThreatMark s.r.o.
Ulice: Hlinky 505
Město: Brno
PSČ: 603 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Pavelková
E-mail: lucie.pavelkova@threatmark.com
Telefon: +420 604 111 692

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ThreatMark s.r.o.