Expobank CZ a.s.

Asistentka představenstva

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha, Malá Strana, 150 00, Vítězná č.p. 126/1
Kontakt: Peterská Zuzana PhDr., e-mail: zuzana.peterska@expobank.cz
Pokročilá úroveň ČJ, RJ, AJ
Volné místo asistentka představenstva pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistentka představenstva

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Expobank CZ a.s.
Ulice: Vítězná 126
Město: Praha
PSČ: 150 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: PhDr. Zuzana Peterská
E-mail: zuzana.peterska@expobank.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Expobank CZ a.s.