Provozář/ka

  • Kounov

Pracovní místo ( Provozář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky PO - PÁ od 7:00 do 14:00 hod. nebo e-mailem krph.nabor@pcr.cz.
Požadavky:
- znalost práce na PC (skladové hospodářství)
Náplň práce:
- příjem a výdej zboží (potravin), zajištění provozu stravovacího zařízení (evidence)
- spolupráce s dodavateli
- jednosměnný provoz, pracovní doba od 6: do 14:30 hod.
- finanční ohodnocení dle doby započitatelné praxe z předchozích zaměstnání + zvláštní příplatek 1.000,- Kč
- nástup možný ihned
- PP na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
Zaměstnanecké výhody:
- 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days)
- finanční příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování.
Volné místo provozář/ka pro lokalitu Kounov.