Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

asistentka manažera

Pracovní místo ( asistentka manažera ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Rumburk a stavby v regionu.
Požadavky:
Spolehlivost, systematičnost práce, práce na PC vč. desetiprstového psaní, znalost Word a Excel, praxe v administrativě výhodou.

Práce převážně spočívá ve zpracování, evidenci, kopírování, zakládání a archivaci dokumentů, obsluze při ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Farmaceutický/á asistent/ka Místo výkonu práce: Mírové nám. č.p. 220, 407 01 Jílové u Děčína Lékárenské práce dle pracovní náplně farmaceutického asistenta. Minimální vzdělání USO s maturitou + odborná způsobilost dle zákona 96/2004Sb. - farmaceutický asistent. Vhodné pro ...
PharmDr. Milada Holpuchová - LÉKÁRNA JÍLOVÉ Jílové, Inzerováno včera

Asistentka oddělení importu MVP: Teplická 501, Odolena Voda-Postřižín Přijmeme od 1.2.2019 nebo po dohodě na HPP asistenta/ku odd. importu pro pracoviště obchodně logistické centrum Postřižín, Teplická 501, Odolena Voda. Požadujeme minimálně ÚSO vzdělání s obchodním ...
KOBERCE BRENO, spol. s r.o. Postřižín, Inzerováno před 2 dny

Asistent/ka pedagoga Ukončený kurz asistenta pedagoga V případě zájmu se hlásit telefonicky Po - Pá 7 - 15 hod nebo e-mailem Mzda je dle započ.praxe. Volné místo asistent/ka pedagoga pro lokalitu Teplice.
Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/2 Teplice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit