DEVELOP - KM s.r.o.

hospodyně do domu pro seniory

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště Zborovice
- dohled nad seniory, doprovod k lékaři, úklid
- SŠ vzdělání, ŘP sk. B, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: developkm@developkm.cz
Volné místo hospodyně do domu pro seniory pro lokalitu Zborovice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: hospodyně do domu pro seniory

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: DEVELOP - KM s.r.o.
Ulice: Hlavní 1
Město: Zborovice
PSČ: 768 32

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Králík
E-mail: developkm@developkm.cz
Telefon: +420 602 573 308

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DEVELOP - KM s.r.o.