MB praktický lékař s.r.o.

Lékárník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Lékárník/ce - vzdělání vysokoškolské. Pracoviště Větřní. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba jednosměnná. Mzda od 40.000,-- Kč hrubého. Kontakt: Brudnová Monika MUDr., tel.: 777 050 416, e-mail: brudnova@centrum.cz. Ověřeno 26.10.2018.
Volné místo lékárník/ce pro lokalitu Větřní.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékárník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MB praktický lékař s.r.o.
Ulice: Školní 296
Město: Větřní
PSČ: 382 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Monika Brudnová
E-mail: brudnova@centrum.cz
Telefon: +420 777 050 416

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MB praktický lékař s.r.o.