POKLADNÍ PRODEJ SKIPASŮ

Pracovní místo ( POKLADNÍ PRODEJ SKIPASŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mlýnický Dvůr č.p. 8, Červená Voda, 561 69 Králíky
Prodej skipasů.
Vhodné pro studenty nad 18 let.
Vhodné pro ženy na rodičovské dovolené.
Možnost zkráceného úvazku.
Příspěvek na stravování a mnoho dalších výhod
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Volné místo pokladní prodej ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ÚČETNÍ ÚČETNÍ - PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned - Náplň práce: Vedení a účtování pokladny, účtování bankovních výpisů, evidence došlých faktur, zpracování cestovních příkazů, další činnost dle potřeb oddělení - ...
Biskupství královéhradecké Hradec Králové, Inzerováno před 3 dny

Čalouník - linař Podlahář - Čalouník Pracovní náplň: - demontáž lina nahříváním - pokládání lina v celé části vozové skříně - tmelení lina - fyzicky náročná práce Požadujeme: - požadované vzdělání: vyučen podlahář, čalouník nebo platné osvědčení z profesní ...
Pars nova a.s. Šumperk, Inzerováno před 3 dny

mistr pokládky předpoklady pro řízení podřízených dělníků pokládky, dobrá fyzická kondice pro práci venku Osobní kontakt možný po předchozí tel. dohodě. Volné místo mistr pokládky pro lokalitu Havlíčkův Brod.
M - SILNICE a.s. Havlíčkův Brod, Inzerováno před 3 dny