Hlavní kuchař/ka

Pracovní místo ( Hlavní kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme kuchaře/kuchařku. Výuční list v oboru.
Volné místo hlavní kuchař/ka pro lokalitu Kladno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pomocník v kuchyni Znalost asijské kuchyně podmínkou, vietnamský jazyk vítán Volné místo pomocník v kuchyni pro lokalitu Teplice.
PANDA T-P s.r.o. Teplice, Inzerováno včera

Kuchař/ka Pracoviště: restaurace U Kroftů, Kařez č.p. 64. Požadavky: vzdělání - střední odborné s výučním listem nebo základní a praxe v oboru kuchař Nabízíme: platové ohodnocení od 17.000,- Kč do 24.000,- Kč, turnusové služby - krátký a dlouhý ...
Tomáš Nejedlý Kařez, Inzerováno včera

Pomocníci v kuchyni MISTO VÝKONU PRÁCE: Slezská 1668/56, Praha 2. PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na johnyfiza@gmail.com (kont. osoba: Hossain Md Jahangir) UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: výhodou znalost jazyka anglického a jazyka bangla-hindi Volné místo pomocníci v ...
GALAXY INTERNATIONAL, s.r.o. Praha, Inzerováno včera