Úklidový pracovník POUZE PRO OZP

Pracovní místo ( Úklidový pracovník POUZE PRO OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POUZE PRO OZP
Výběrové řízení proběhne
dne : 2.10.2018 v 9:00.
ÚŘAD PRÁCE ČR - krajská pobočka v Ostravě
Kontaktní pracoviště Karviná
Tř. Osvobození 1388/60a
Karviná - Nové Město
10. patro, dv. č. 1015
U výběrového řízení doložit životopis

Úklidové práce v čistém prostředí. Mj. úklid dámských ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Brusič kovů (převážně ruční) !!!z.: 12.10.2016, a:29.8..2018 volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu. Inf.: zájemci se hlaste u p. Drozda osobně a to: v PONDĚLÍ od 7:00-13:00 hod. v ÚTERÝ a ČTVRTEK od 7:00-15:00 hod., Volné místo brusič kovů (převážně ruční) pro ...
TATRA METALURGIE a.s. Kopřivnice, Inzerováno dnes

Číšník, servírka ČÍŠNÍK, SERVÍRKA. Požadavky: výhodou znalost AJ, NJ. Po dohodě se zaměstnavatelem možná úprava pracovní doby. První kontakt: zájemci zasílejte životopisy na email penzionsklar@seznam.cz ov. 14.2. Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Karolinka.
AMUNAK s.r.o. Karolinka, Inzerováno dnes

Číšník/servírka komerčních provozů Požadujeme: ukončené odborné vzdělání v oboru číšník – servírka; praxi v oboru vítaná; aktivní přístup k práci a chuť pracovat; spolehlivost Nabízíme: zajímavou práci u stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí; zaměstnanecké výhody ...
Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Teplice nad Bečvou, Inzerováno dnes