RAHA, malíři a natěrači s.r.o.

MALÍŘ, NATĚRAČ, TAPETÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
vyučení, popř. zkušenosti v oboru, hlásit se předem telefonicky
Volné místo malíř, natěrač, tapetář pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MALÍŘ, NATĚRAČ, TAPETÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: RAHA, malíři a natěrači s.r.o.
Ulice: Bezová 277
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Havlíček
E-mail: raha.maliri@gmail.com
Telefon: +420 602 411 465,773 661 599

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RAHA, malíři a natěrači s.r.o.