Elmoz Czech, s.r.o.

Vedoucí geodetického oddělení

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Benešov
Náplň práce: řízení geodetického oddělení, včetně plánů rozvoje, ekonomické a personální řízení oddělení, odpovědnost za vedení jednotlivých projektů, vytyčování v terénu.
Požadujeme: SŠ/VŠ v oboru geodézie, výbornou znalost MS Office, AutoCAD, ŘP sk. B, samostatnost, organizační schopnosti.
Nabízíme: HPP, velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe, kvalifikace a zkušeností s dalším růstem závislým na výsledcích, zaměstnanecké benefity (stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, permanentky na sport a kulturu atd.)
Nástup je možný dle dohody. Pracoviště: Benešov.
Bližší informace Vám ráda předá Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.
Volné místo vedoucí geodetického oddělení pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vedoucí geodetického oddělení

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Elmoz Czech, s.r.o.
Ulice: Černoleská 2326
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jitka Marková
E-mail: personalni@elmoz-czech.cz
Telefon: +420 778 746 757

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Elmoz Czech, s.r.o.