XAVEROV, a.s.

údržbář -řidič

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Libočany 198
řidičský průkaz skupina C, svářečský průkaz
stravenky, benefity
kontakt: telefonicky od 7,00 do 14,00 hod na č. 723948710, farma.libocany@xaverov.com
Volné místo údržbář -řidič pro lokalitu Libočany.

Požadavky
Zkoušky svařování, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 12. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: údržbář -řidič

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: XAVEROV, a.s.
Město: Libočany
PSČ: 439 75

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šupej
E-mail: farma.libocany@xaverov.com
Telefon: +420 723 948 710

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: XAVEROV, a.s.