pekařský výrobní dělník/dělnice

Pracovní místo ( pekařský výrobní dělník/dělnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Pekárenská 987 Žatec
k hrubé mzdě náleží příplatky dle zákoníku práce,
předpokládáme následné prodloužení prac.poměru na dobu neurčitou
vhodné i pro absolventy
kontakt: stepanka.zimovaatubc.cz, 602463079
osobně na uvedené adrese
Volné místo pekařský výrobní dělník/dělnice pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pekaři směnnost: jednosměnný provoz, pružná pracovní doba. Výroba pečiva dle zadaných parametrů, obsluha strojů, organizace práce v týmu. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky v Po-Pá od 8:00 do 16:30 hod. Volné místo pekaři pro ...
Pekařství a cukrářství Jiří Krejný s.r.o. Křesín, Inzerováno před 4 dny

Pekaři Místo výkonu práce: V celnici č.p. 1038/3, Praha Kontakt: 604 499 035 po + st 8-10 hod. výučený + praxe, výpis z RT Volné místo pekaři pro lokalitu Praha.
NYKTAJ s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny

pekaři Místo výkonu práce: Strojírenská č.p. 259/16, Praha Kontakt: e-mail: prace@mansson-bakery.com nebo tel.: 736 670 664/Po-Pá 10:00-15:00hod Nabízíme: zaučení, pouze noční smněy, nevšední výrobu, příjemný kolektiv, dlouhodobou spolupráci. Požadujeme: ...
Mansson, s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny