Roman Voříšek

číšník, servírka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Dobroměřice - kulturní dům
plný úvazek - 2dny práce, dva dny volno od 10,00 do 22,00 hod celý týden, turnusové služby,
vhodné pro OZP , samoobslužný prodej
kontakt: 736763260 nebo osobně na uvedené adrese
Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Dobroměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: číšník, servírka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Roman Voříšek
Ulice: Příční 432
Město: Dobroměřice
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Roman Vořišek
E-mail: restauraceukaiseru@seznam.cz
Telefon: +420 736 763 260

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Roman Voříšek