UNITED BAKERIES a.s.

pekař/ka specialista - obsluha pece

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Pekárenská 987 Žatec
12 hod. směny, krátký - dlouhý týden (14 dní den, 14 dní noc)
k hrubé mzdě náleží příplatky dle zákoníku práce,
předpokládáme následné prodloužení prac.poměru na dobu neurčitou
vhodné i pro absolventy
kontakt: stepanka.zimova@ubc.cz, 602463079
osobně na uvedené adrese
Volné místo pekař/ka specialista - obsluha pece pro lokalitu Žatec.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pekař/ka specialista - obsluha pece

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: UNITED BAKERIES a.s.
Ulice: Pekárenská 987
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Štěpánka Zimová
E-mail: stepanka.zimova@united-bakeries.cz
Telefon: +420 415 749 474,602 463 079

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNITED BAKERIES a.s.