Vedoucí skladu

  • Bělá pod Pradědem

Pracovní místo ( Vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První konakt písemný!!!

Požadujeme:
- SŠ vzdělání nebo vyučen
- Znalost práce na PC
- Zkušenost s vedením skladového hospodářství
- Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu
- Průkaz a praxe na VZV - není podmínkou
- Komunikační a organizační schopnosti

Náplň práce:
- Práce ve skladu
- Příjem, výdej, manipulace a následná kontrola zboží
- Organizace, řízení, kontrola a odpovědnost za chod skladu
- Odpovědnost za inventarizaci stavu zásob skladu
- Komunikace s ostatními odděleními společnosti
- Příprava a organizace nakládek
- Organizace práce skladníků

Nabízíme:
- Mzdové podmínky v rozpětí od 30 000 Kč
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně na provozovně zaměstnavatele
- telefonicky na 602 500 287, Žilinčárová Lucie
Volné místo vedoucí skladu pro lokalitu Bělá pod Pradědem.