Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Vedoucí výroby dvousměnného provozu

Pracovní místo ( Vedoucí výroby dvousměnného provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 16.10.2018!!!
První konakt písemný!!!

Požadujeme:
- Ukončené SŠ (VŠ) vzdělání technického směru
- Praxe ve výrobním prostředí
- Organizační schopnosti
- Orientace v personalistice a BOZP
- Schopnost efektivně řídit tým
- Dobré komunikační vlastnosti

Náplň práce:
- Koordinace výroby ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Samostatná účetní místo výkonu práce : Jungmannova 299/2, Krnov Náplň práce a zodpovědnosti: o Kontrola a zpracování účetnictví o Účtování závazků, pohledávek, banky, pokladny, zásob, interních dokladů atd. o Zpracování mezd, personalistika o ...
DMHERMES TRADE s.r.o. Krnov, Inzerováno včera

Pomocník/ce v obchodě Pracoviště: Kateřinská č.p. 59/2, Olomouc. Znalost vientnamštiny pro komunikaci s vedoucím výhodou. Dobrý zdravotní stav. Kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo pomocník/ce v obchodě pro lokalitu Olomouc.
NTV STYLE s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Provozní zámečník místo výkonu práce : Břidličná, Bruntálská 167 Požadujeme - vyučen ve strojním oboru, praxe ve výrobní společnosti výhodou, svářečské oprávnění průkaz jeřáb sk. O + vazač, řízení motorového vozíku vítáno, ranní, směnný až nepřetržitý provoz Mzda ...
AL INVEST Břidličná, a.s. Břidličná, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit