ROZPOČTÁŘ -KA / PŘÍPRAVÁŘ-KA

  • Opava

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ -KA / PŘÍPRAVÁŘ-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Pavel Schreiber, tel.: 731 428 551, e-mail: femont@femont.cz. Pro domluvení osobní schůzky je nutný telefonní kontakt.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru, organizační a komunikační schopnosti.
Pracoviště Opava - Vávrovice, nástup ihned
Náplň práce: zpracovávání cenových nabídek, kontrola rozpočtů, příprava staveb, vyhledávání subdodavatelů.
Nabízíme: zaměstnanecké benefity, zajímavou a perspektivní práci, možnost vzdělávání, moderní a stabilní pracovní prostředí , dobrý pracovní kolektiv.
Volné místo rozpočtář -ka / přípravář-ka pro lokalitu Opava.