Crystal BOHEMIA, a.s.

Prodavač/ Prodavačka - možný polovoční úvazek

Odeslat

Pracovní náplň
Tradiční výrobce českého broušeného křišťálu přijme do hlavního pracovního poměru šikovného prodavače/ prodavačku do podnikové prodejny.

Požadavky: SOU - vyučení v oboru prodavač výhodou, předchozí praxe z oblasti obchodu, základní znalost práce na PC, flexibilita, aktivní přístup, příjemné vystupování, prodejní dovednosti.Možný přivýdělek k důchodu - na pracovní době se lze domluvit.

Nabízíme: zaměstnání poloviční úvazek, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, balíček zaměstnaneckých benefitů, místo výkonu práce Poděbrady, mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností a výkonu, nástup možný dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte prosím zaslat Váš profesní životopis na adresu katerina.horsinnkova@crystal-bohemia.com
Volné místo prodavač/ prodavačka - možný polovoční úvazek pro lokalitu Poděbrady.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/ Prodavačka - možný polovoční úvazek

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Marketing, reklama a PR, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Crystal BOHEMIA, a.s.
Ulice: Jiráskova 223
Město: Poděbrady
PSČ: 290 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Krupičková
E-mail: personalni@crystal-bohemia.com
Telefon: +420 325 602 216,325 602 215

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Crystal BOHEMIA, a.s.