Pomocný skladník

  • Havířov

Pracovní místo ( Pomocný skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

požadujeme:

- ochotu pracovat, manuální zručnost, všechny zaučíme

náplň práce:

- manipulace s kabelovými svazky, jejich zaskladnění

- nakládka a vykládka nákladních aut

- zdravotně neškodná práce v kolektivu

nabízíme:

- stravenky

- bonusy za docházku a dobrý výkon, mimořádné odměny

- po ukončení zkušební doby NABOROVÝ PŘÍSPĚVEK 5000Kč

Jedná se o třísměnný provoz, pracovní smlouva na dobu určitou s možnosti prodloužení

NEJSME AGENTUROU PRÁCE

ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA kristinacz@yura.co.kr a do předmětu uveďte sklad
Volné místo pomocný skladník pro lokalitu Havířov.