Kontrolor kvality

  • Dolní Podluží

Pracovní místo ( Kontrolor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rubex Czech, s.r.o. - 01 (sídlo), Dolní Podluží č.p. 501
407 55 Dolní Podluží
Požadavky:
Požadujeme: svědomitost, komunikativnost, zásaditost a přesnost, vysoké pracovní nasazení, ochotu učit se novým věcem, praxi v oblasti kvality - není však podmínkou. Nástupní plat dle praxe od 20.000,- Kč.
Náplň práce: kontrola kvality výrobků ve výrobním procesu, odpovědnost za kvalitu vyrobených výrobků, kontrola výrobních procesů, reporty, odběr vzorků k ověření vlastností, znalost měřidel a měření. V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete životopis na email tomas@rubexczech.cz, více informací Vám sdělí na telefonu +420 412 379 234 nebo se dostavte osobně na adresu Dolní Podluží 501, 407 55.
Kontakt: telefonicky nebo osobně na adrese zaměstnavatele v pracovní dny 9:00 - 16:00 hod., popř. e-mailem
Volné místo kontrolor kvality pro lokalitu Dolní Podluží.