DĚLNÍK/CE DO VINICE

Pracovní místo ( DĚLNÍK/CE DO VINICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
27.8.2018/ telefonicky sjednat schůzku se zaměstnavatelem - pan Kovacs, tel. 602 169 191.
Jedná se o sezonní práce ve vinici. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu sezonních prací. Pracovní doba od 8:00 do 15:00 hodin.
Volné místo dělník/ce do vinice pro lokalitu Novosedly.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ELEKTRIKÁŘ , až 30 000 Kč/měs. Máte vzdělání elektrotechnického směru, máte platnou vyhlášku č. 50/1978? Vyznáte se ve slaboproudu?Tak jste otevřel ten správný inzerát! Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ELEKTŘIKÁŘ. V případě zájmu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE CIZ pracoviště Písek - průmyslová zóna Pracovní doba: 3 směny - mzda od 15.000,- Kč Požadujeme: manuální zručnost, dobrý zrak, zodpovědnost a pečlivost Nabízíme: ubytování První kontakt na tel. 602 158 479 (mezi 8:00 - 16:00 hod.) - domluvit si ...
MANZ s.r.o. Písek, Inzerováno před 2 dny

dělník v textilní výrobě - šička Jedná se o práci dělník v textilní výrobě - šička Pracovní poměr na 1/2 roku s možností prodloužení, Práce na 1 směnu + placené přesčasy, plat: 78,-Kč/hod, pracovní doba 37,5hod/týden VÝHODY: týden dovolené navíc, příspěvek na stravu,benefity za ...
TONAK a.s. Strakonice, Inzerováno před 2 dny