DĚLNÍK/CE DO VINICE

Pracovní místo ( DĚLNÍK/CE DO VINICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
27.8.2018/ telefonicky sjednat schůzku se zaměstnavatelem - pan Kovacs, tel. 602 169 191.
Jedná se o sezonní práce ve vinici. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu sezonních prací. Pracovní doba od 8:00 do 15:00 hodin.
Volné místo dělník/ce do vinice pro lokalitu Novosedly.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

dělník ve výrobě, obsluha strojů Pracoviště: Kotelská č.p. 1109, Rokycany. Požadavky: základní vzdělání Nabízíme: platové ohodnocení od 16.000,- Kč do 19.000,- Kč/měs. Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: pí Osičková Milena, tel.: 371 733 312, 725 575 960, ...
EuWe Eugen Wexler ČR, s.r.o. Rokycany, Inzerováno před 2 dny

Pomocný stavební dělník Min.praxe ve stavebnictví 1 rok. Kontakt emailem, telefonicky. Volné místo pomocný stavební dělník pro lokalitu Tábor.
ACG-Stavby s.r.o. Tábor, Inzerováno před 2 dny

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK/ICE kontrolní práce, vhodné i pro ženy PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení Zam. výhody: příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za pracovní věrnost firmě Kontakt telefonicky nebo ...
MOTOR JIKOV Slévárna a.s. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny