Sociální pracovník

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Poskytujeme poradenství + ubytování pro osoby opouštějící výkon trestu odnětí svobody. Cílovou skupinou jsou muži starší 18-ti let. Naším typickým klientem je vícekrát trestaný muž se závislostním chováním v anamnéze (drogy, alkohol, gambling).
Náplň práce:
-přímá práce s klienty
-realizace resocializačního programu
-prevence návratu k závislostnímu chování
-administrativa spojená s přímou klientskou prací
Požadujeme:
-Absolvent VŠ, VŠO v oborech sociální práce, adoktologie, speciální pedagogika apod.
-orientace v adiktologické problematice
-osobnostní zralost, zodpovědnost
-motivace pro práci s náročnou klientelou
Nabízíme:
-práci na plný úvazek
-odpovídající finanční ohodnocení+benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
-funkčně komunikující a podpůrný tým
-kreativní zajímavou práci v ojedinělém projektu postpenitenciární péče
-pravidelné supervize, podpora sebevzdělávání
-osobní rozvoj (prostředí náročné klientely)
Nabízíme: dovolená 25 dní, příspěvek na důchodové spoření,stravenky, ranní směna od pondělí do pátku.
První kontakt emailem.
Vhodné i pro OZP.
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Stráž pod Ralskem.