Prodavač/ka - pokladní

Pracovní místo ( Prodavač/ka - pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem, praxe není podmínkou, zaučíme. Kontakt telefon nebo e-mail.
Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Strání.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

pokladní - vedoucí směny obsluha zákazníků - prodej textilu, markování na pokladně, oceńování zboží, zodpovědný přístup k práci, praxe výhodou, volné svátky, prémie, kontakt e-mailem Volné místo pokladní - vedoucí směny pro lokalitu Uherské Hradiště.
B & B STYLE, spol. s r.o. Uherské Hradiště, Inzerováno včera

Podlaháři * PODLAHÁŘI * Požadujeme: ŘP sk.B, zkušenosti s řemeslnou prací výhodou, časová flexibilita, samostatnost. Náplň práce: Dokončovací interiérové práce - aplikace syntetických stěrkových a nátěrových hmot, pokládka betonových podlah. Nabízíme: 1. ...
Průmyslové podlahy Plaček a.s. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno před 2 dny

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI Nástup ihned. Životopis zašlete na e-mail: jarmerova@n-rote.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor. Požadavky: schopnost rychle se učit, uživatelská znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost. Náplň práce: příprava podkladů pro účetní ...
N-ROTE MECHANICAL s.r.o. Prostějov, Inzerováno před 2 dny