Asistentka obchodu

  • Krnov

Pracovní místo ( Asistentka obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, 9. května 3
Náplň práce
administrativní práce a řízení kanceláře
zpracování poptávek a objednávek zákazníků
vyžádání výkresové dokumentace od zákazníků
objednání přepravy zboží a výpočet nákladů na přepravu
sklad - objednávky materiálu, fakturace materiálu
analýza a řešení problémů
většina práce probíhá v kanceláři, výjimečně jednání u našich dodavatelů v Krnově a okolí

Požadujeme
dobrou znalost angličtiny nebo němčiny pro každodenní ústní i písemnou komunikaci
dobré komunikační schopnosti
práce na PC - MS Office
ochotu učit se nové věci - do pracovních úkolů, se kterými nemáte zkušenosti, Vás zaučíme
řidičský průkaz skupiny B
středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

Nabízíme
zkrácený úvazek s pracovní dobou dle vzájemné dohody (vhodné i pro maminky na mateřské, které jsou schopny pracovat 20 hodin týdně)
rozšíření Vašich znalostí - zaučíme Vás v oblastech, které jsou pro Vás nové
mzdu dle pracovních zkušeností s perspektivou růstu a zaměstnanecké výhody
malý pracovní kolektiv

V případě zájmu nám prosím mailem : ucetni@kkplogistik.cz zašlete životopis v českém a anglickém nebo německém jazyce. Vaše případné dotazy odpovíme rovněž mailem.

Penzijní připojištění, stravenky
Z : 28.8.2018
Volné místo asistentka obchodu pro lokalitu Krnov.