Trans World Hotels & Entertainment, a.s.

INSPEKTOR A PIT BOSS

Odeslat

Pracovní náplň
Znalost AJ + NJ a zkušenosti s pozicí krupiéra jsou výhodou. Je požadována flexibilita a spolehlivost. Požadujeme příjemné vystupování, zaškolení probíhá na místě.
Nabízíme: doprava z Domažlic zdarma
Nutný e-mailový kontakt.
Volné místo inspektor a pit boss pro lokalitu Česká Kubice.

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: INSPEKTOR A PIT BOSS

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Trans World Hotels & Entertainment, a.s.
Ulice: 64
Město: Česká Kubice
PSČ: 345 32

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Plasová
E-mail: j.plasova@acc.cz
Telefon: +420 603 440 803

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Trans World Hotels & Entertainment, a.s.