Obchodně technický zástupce pro kraje: Jihomoravský+Zlínský, Olomoucký+Moravskos

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Obchodně technický zástupce pro kraje: Jihomoravský+Zlínský, Olomoucký+Moravskos ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme nové spolupracovníky / spolupracovnice zodpovědné za obchodně technické návštěvy u zákazníků a udržování dobrých vztahů s nimi včetně realizačních firem, řízení obchodní činnosti trhu ve svěřené oblasti, vyhodnocení a administrativu.

POŽADUJEME:
výhodou vzdělání v oboru elektro, ukončené SŠ/VŠ vzdělání, smysl pro obchod, samostatnost a schopnost organizovat si práci, zaměření na výsledek, komunikativnost, řidičský průkaz B

NABÍZÍME: odměny dle výkonu - základ + provize z prodeje, zázemí prosperující firmy.
-první kontakt osobně po tel. dohodě mezi 7,00 - 14,00 hod nebo e-mail: vynohradov@elmont-invest.com
Volné místo obchodně technický zástupce pro kraje: jihomoravský+zlínský, olomoucký+moravskoslezký, liberecký+královohradecký, karlovarský+ústecký pro lokalitu Žďár nad Sázavou.