Řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače

Pracovní místo ( Řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Naše firma s dlouholetou působností na trhu by chtěla do kolektivu přibrat dalšího zaměstnance, řidiče skupiny C+E. Praxe vítána. Víkendy jsou volné. Práce v rámci České republiky a příhraniční Slovensko.
Volné místo řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Tiskový/á mluvčí Požadované obecné předpoklady: státní občan ČR, případně cizí státní občan, který má v ČR trvalý pobyt občanská a morální bezúhonnost Požadované kvalifikační předpoklady: vzdělání na vyšší odborné škole (zaměření na žurnalistiku výhodou) a ...
Město Blansko Blansko, Inzerováno před 3 dny

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ Firma s 25 letou tradicí hledá řidiče nákladního auta na HPP, podmínkou ŘP skupiny C+ profesní průkaz, jde o rozvoz zboží po Kraji Vysočina, součástí mzdy jsou stravenky, možnost firemního stravování, placené přesčasy, firemní telefon, pojištění ...
Chráněná dílna Třebíčsko s.r.o. Třebíč, Inzerováno před 3 dny

Řidiči nákladního vozidla První kontakt: e-mail: daniela.beranova@mariuspedersen.cz, osobně: Ždánice 71, každou středu 8 - 9 hod. Požadavky: Platný řidičský průkaz skupina C. Zaměstnanecké výhody: Možnost získání jeřábnického a vazačského průkazu, oprávnění na obsluhu VZV, ...
NYKOS a.s. Ždánice, Inzerováno před 3 dny