přípravář/technik

  • Lomnice nad Lužnicí

Pracovní místo ( přípravář/technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT E-MAILEM ( asistentka@pe-na.cz)
Požadujeme: SŠ stavebního směru, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, uživatelská znalost práce v MS Office, znalost rozpočtového programu KROS výhodou, schopnost týmové i samostatné práce, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, praxe není podmínkou
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci ve stavební společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, mobilní telefon, notebook, práce na plný pracovní úvazek - pracovní smlouva
Nástup možný ihned
Volné místo přípravář/technik pro lokalitu Lomnice nad Lužnicí.