Konzultant/ka/programátor/ka

  • Tábor

Pracovní místo ( Konzultant/ka/programátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné pro absolventy.
Požadujeme:
- znalost prostředí .NET
- zkušenosti s vývojem v C#
- znalost SQL a databázových systémů
- znalost technologií COM+/DCOM
- zkušenosti s používáním SDK třetích stran výhodou
- zkušenosti z oblasti plánování výroby výhodou
- aktivní znalost AJ
- řidičský průkaz skupiny B
- ochota cestovat do zahraničí
- vysoké pracovní nasazení
Náplň práce:
- analýzy podnikových procesů zákazníků
- nastavování systému dle potřeb zákazníků
- návrh programových úprav nadstavbových aplikací APS
- vývoj nadstavbových aplikací
- konzultace u zákazníků
- školení uživatelů
- podpora při spuštění systému
Nabízíme:
- zajímavou tvůrčí práci v dobrém a soudržném kolektivu
- dlouhodobou spolupráci
- flexibilní pracovní dobu vč. home office
- 5 týdnů dovolené, benefitní program Sodexo, příspěvek na stravování, životní/důchodové pojištění
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení

Kontakt: emailem (david.pochman@minerva-is.cz)
Volné místo konzultant/ka/programátor/ka pro lokalitu Tábor.